Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Losy górek czechowskich rozstrzygną się po niedzieli. Prezydent złożył projekt studium

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2019 r. o 19:36 Powrót do artykułu
Tak dla nowej szkoły, tak dla mieszkań i tak dla rozwoju Czechowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde a już myślałam że się nie doczekam normalności w Lublinie. Wreszcie ktoś zauważył szambo w środku miasta (niesamowite)!!! Prawda? Po 20 latach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekoterrorysty! Łapy precz od NASZYCH GÓREK ! Idźcie se łapać motyle na łąkach pod Bychawą! Lublin jest nasz i my PRAGNIEMY jego rozwoju i wielkiej przyszłości! Chcemy mieszkań i parku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuba propagandowa obrońców górek znowu nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpieranie się referendum przy 13% frekwencji to kpina, gdyby chodzili od mieszkania do mieszkania w całym Lublinie przeciwnicy zabudowy tego terenu polegliby z kretesem. Brawo dla p. Żuka za odważna, rozwoją decyzję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie miejsca na bloki to podatki będą żadne. Nie rozumiem myślenia przecież bloki, park, podatki to rozwój miasta. Obecnie to ugór nie przynoszący ani złotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zrobią park, to ci przeciwnicy będą tam dzieci prowadzać. Zobaczycie:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bloki to nie jest rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy chcą rozwoju Lublina, nie stagnacji. Szkoda marnować tego terenu na chwasty i wysyp śmieci, należy zadbać o Górki. Park to rozwiązanie pomyślne dla mieszkańców, którzy będą mieli w końcu miejsce na spacery z rodziną, bieganie, jazdę na rowerze, rekreację, place zabaw dla dzieci, boisko itp. Wystarczy zobaczyć jak wygląda obecny Sławinek, gdzie nie ma nawet kawałka zieleni. Nikomu nie przydaje się nieużywany teren Górek, sprzyja jedynie alkoholikom i osobom strzelającym z wiatrówek, co tylko płoszy zwierzęta tam żyjące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto może miec park za darmo a mieszkańcom przyda się takie miejsce. Uchwalcie to studium, bo ludzie czekają na to od dawna. Chcemy koniec szopki ekoterrorystow i wreszcie jedyną słuszną decyzje - park na gorkach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Najwięcej działają (czytaj - szkodzą) krzykacze z osiedla prestiż, bo im się umaniło mieć w pakiecie nawłoć i chomiki, których zresztą już tam od dawna nie ma. A ludzie chceieliby super parku a nie jakichś chwastów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako rodzic trojga dzieci z Czechowa stanowczo opowiadam się za powstaniem parku, który powinien nota bene być tu od dawna. Szanowni Radni! Nie wstyd wam blokować tak szlachetne przedsięwzięcie? W imię czego? Wytycznych swojej partii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie proszę sie nie bać i działać tak jak w przypadku innych inwestycji. Wczoraj byłam na Placu Litewskim, pięknie w końcu wyglądamy jak europejskie miasto. Nie interesuje mnie czy są jakieś układy czy nie, ważne, że za Pana kadencji Lublin przestł być zapyziałym zaściankiem. Pamiętam ile było komentarzy, że beton, że brzydko. A teraz tłumy z tego miejsca korzystają. Teraz czekam na górki i na zalew będzie tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla PARKU!!!! NIE dla śmietnika na Czechowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Witam. Jestem stałym bywalcem Górek Czechowskich. Nas, prawdziwych użytkowników Górek, można na palcach jednej - dwóch rąk policzyć. Nie liczę mieszkańców okolicznych domków jednorodzinnych, którzy wykorzystują ten teren do wyprowadzania swoich psów. Czuję się więc uprawniony jak mało kto tutaj do wypowiedzi w sprawie tego terenu. Znam doskonale Górki Czechowskie, każdy kątek, jego walory ale też i słabe strony. Bywam tam codziennie przez 12 miesięcy w roku a nie tylko gdy jest ładnie i ciepło wpaść na piwko. Czasy świetności ten teren ma już dawno za sobą, jeszcze w latach 80-tych w wakacyjne weekendy bywały tam dzikie tłumy. Teraz Lublinianie wolą spędzić ten czas np nad lubelskimi jeziorami. Ponadto ludzie boją się tam wchodzić ze względu na kleszcze. Sam kilkukrotnie zauważyłem je na swoim ciele podczas przebywania na Górkach, na szczęście nie zdążyły się wgryźć w skórę. Dlatego też jestem za zorganizowaniem parku naturalistycznego na Górkach w zamian za umożliwienie budowy bloków mieszkalnych właścicielowi tego prywatnego terenu. Jeżeli obszar dozwolonej zabudowy będzie stanowił połowę tego co było przedmiotem ostatniego referendum to ja się pod tym podpisuję. Czas skończyć ten kabaret bo widzę jak obydwie strony. tzn Deweloper jak i organizacje ekologiczne stosują metody zaciemniania niewygodnych dla nich faktów i mydlenia oczu. Czas przerwać tę charakterystyczną dla Lublina spiralę niemocy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część do zabudowy , reszta dla mieszkańców w uporządkowany sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała przekrętu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie chyba rozsądna jest zgoda na zabudowę mieszkaniową i szansa na Park dla wszystkich mieszkańców Lublina. Obecnie mało kto korzysta z tego miejsca a jest szansa na pozytywną zmianę dla Wszystkich. Zrozumcie to jest teren prywatny chyba dobrze że Deweloper myśli też o innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała owwdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różne hasła się tu rzuca, ale ja wypowiem się od serca. Jako osoba sfokusowana na sporcie uważam, że na górkach powinno skupić się życie oscylujących wokół nich ludzi. Żeby było gdzie pobiegać, poćwiczyć. A te pasibrzuchy z ratusza nam tego bronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...